قیمت دستگاه لیزر موهای زائد دیجی کالا | بروز رسانی یکشنبه, 07 آذر 1400 ساعت 12:31:41.

 


 

 


 

 

بروزرسانی قیمت در

لیزر کیوسوئیچ DEKA با نام تجاری Synchro QS4 پیشرفته‌ترین سیستم لیزری در رفع تاتو و ضایعات پیگماتنه با بهینه‌ترین نتایج و بدون عوارض جانبی است. QS4 برای حصول بهترین نتیجه در مورد تاتوهای چند رنگی چهار طول موج مختلف را پیشنهاد می‌کند که متناسب با رنگ تاتو انتخاب می‌شوند. ۱۰۶۴nm برای رنگ سیاه و رنگ‌های تیره ، ۵۳۲nm برای قرمز و رنگ‌های مشابه (صورتی- نارنجی و …)، ۶۵۰nm برای رنگ سبز و ۵۸۵nm برای آبی آسمانی بهترین نتیجه را به دنبال دارد . استفاده از ۴ طول موج مذکور در ساختار دستگاه امکان درمان همه ضایعات رنگ پیگماتنه خوش خیم و انواع تاتو حتی با رنگ‌های روشن را امکان پذیر می‌سازد.

 

🟧لیزر کیوسوئیچ DEKA با نام تجاری Synchro QS4 پیشرفته‌ترین سیستم لیزری در رفع تاتو و ضایعات پیگماتنه با بهینه‌ترین نتایج و بدون عوارض جانبی است.
QS4 برای حصول بهترین نتیجه در مورد تاتوهای چند رنگی چهار طول موج مختلف را پیشنهاد می‌کند که متناسب با رنگ تاتو انتخاب می‌شوند. ۱۰۶۴nm برای رنگ سیاه و رنگ‌های تیره ، ۵۳۲nm برای قرمز و رنگ‌های مشابه (صورتی- نارنجی و …)، ۶۵۰nm برای رنگ سبز و ۵۸۵nm برای آبی آسمانی بهترین نتیجه را به دنبال دارد . استفاده از ۴ طول موج مذکور در ساختار دستگاه امکان درمان همه ضایعات رنگ پیگماتنه خوش خیم و انواع تاتو حتی با رنگ‌های روشن را امکان پذیر می‌سازد.

 
 
 

🟧واحد فروش : 09125556929🟧هدف فروشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا : دستیابی به نتایج ایمن بدون هیچ‌گونه عوارض جانبی

برآورد می‌شود که حدود ۳۰% از جمعیت بزرگسالان، به دلایل مختلفی می‌خواهند عمل پاک کردن تاتو را انجام دهند. با این وجود، این افراد چندان به دنبال یافتن یک سیستم لیزر و یک روش درمانی مؤثر برای هر نوع تاتو با طرح، رنگ و عمق مختلف که بتواند بدون آسیب رساندن به بافت‌های اطراف و بدون باقی گذاشتن جای زخم بر روی پوست، تاتو را برطرف نماید، نیستند.

سیستم لیزر سینکرو کیو اس ۴ (Synchro S4) که توسط شرکت دکا DEKA برای پاسخ به نیاز بازار به فناوری‌های ایمن و کنترل شده طراحی شده است، می‌تواند نتایج بسیار مؤثری در زمینه رفع تاتو حاصل نماید.

هدف ما آن است که یک دستگاه بهینه‌سازی شده برای رفع مؤثر تاتو و لکه‌های پوستی به مشتریان خود عرضه کنیم که از ایمنی کامل برخوردار باشد و خطر ایجاد جای زخم و لکه‌های رنگدانه‌ای را به حداقل برساند و قابلیت اعمال انرژی به صورت کنترل شده و یکنواخت را داشته باشد.

گرایش به خالکوبی و ایجاد تاتو با روند رو به رشدی در میان نوجوانان و جوانان (به ویژه در کشورهای غربی) در حال گسترش است. از طرف دیگر، تقاضا برای پاک کردن تاتو نیز در سال‌های اخیر افزایش قابل ملاحظه‌ای پیدا کرده و به یک معضل در حوزه پزشکی تبدیل شده است. تمایل به پاک کردن تاتو، بیشتر دلایل اجتماعی دارد و به افزایش ثبات شخصیتی و شکل‌گیری هویت انسان‌ها باز می‌گردد. در واقع انگیزه هر فرد برای داشتن تاتو می‌تواند به موازات رشد و افزایش سن او دچار تغییر شود.

در گذشته از روش‌هاي متعددي براي پاک کردن تاتو استفاده شده است، اما خطر باقي ماندن جاي زخم بر روي پوست و رضايت‌بخش نبودن نتايج حاصل از ين روش‌ها نيز هميشه وجود داشته است. با ابداع ليزرهاي کيو سوئيچ، عمل پاک کردن تاتو بسيار ساده‌تر و شانس موفقيت آن بيشتر شد. به طوري که امروزه اين فناوري به بهترين راهکار براي پاک کردن تمامي انواع تاتو (اعم از حرفه‌اي، غيرحرفه‌اي، آرايشي و ناشي از جراحت) تبديل شده است. علاوه بر آن، ليزر کيو سوئيچ به طور موفقيت‌آميزي براي درمان لکه‌هاي پوستي خوش‌خيم (مانند لکه‌هاي پيري، کک و مک‌، خال‌هاي اوتا و خال‌هاي ايتو يا هوري) مورد استفاده قرار گرفته است.
معرفي دستگاه

 سينکرو کيو اس ۴: ۴ طول موج در يک دستگاه. ديگر هيچ رنگي باقي نخواهد ‌ماند!
 

 

🟧واحد فروش : 09125556929

 

ابزارهاي دستي سيستم کيو اس ۴، طول موج‌هاي مختلفي را از خود ساطع مي‌کنند که شامل طول موج پايه ۱۰۶۴ نانومتر و نيز طول موج‌هاي ۵۸۵ و ۶۵۰ نانومتر است که از طريق فناوري تبديل فرکانس (۵۳۲ نانومتر) و به وسيله ابزار دستي دستگاه ليزر داي توليد مي‌شوند.


ابزارهاي دستي سيستم کيو اس ۴، طول موج‌هاي مختلفي را از خود ساطع مي‌کنند که شامل طول موج پايه ۱۰۶۴ نانومتر و نيز طول موج‌هاي ۵۸۵ و ۶۵۰ نانومتر است که از طريق فناوري تبديل فرکانس (۵۳۲ نانومتر) و به وسيله ابزار دستي دستگاه ليزر داي توليد مي‌شوند.

تاتوها و ضايعات رنگدانه‌اي روي پوست، بسته به رنگ، عمق و محل وجود آنها به انواع مختلفي تقسيم مي‌شوند. بنابراين براي دستيابي به حداکثر کارآيي ممکن و برخورداري از ايمني کامل در درمان آنها، لازم است که حتماً براي هر نوع تاتو يا لکه پوستي از طول موج‌هاي خاصي از ليزر استفاده شود و شدت تأثير آن نيز تنظيم و بهينه‌سازي شود.سيستم سينکرو کيو اس ۴ در واقع نوع مدرن و پيشرفته دستگاه ليزر کيو سوئيچ ان دي ياگ است که براي پاک کردن تاتو و رفع لکه‌هاي رنگدانه‌اي خوش‌خيم بر روي پوست و اپيدرم طراحي شده است و نتايج بسيار رضايت‌بخشي همراه با ايمني کامل و بدون هيچ گونه عوارض جانبي حاصل مي‌کند.

سیستم سینکرو کیو اس ۴ (Synchro QS4) برای پاک کردن مؤثر تاتوهایی که در آنها از چند رنگ مختلف استفاده شده است، از یک منبع تولید لیزر کیوسوییچ استفاده می‌کند که قادر است ۴ طول موج مختلف شامل ۱۰۶۴، ۵۳۲، ۵۸۵ و ۶۵۰ نانومتر را تولید کند. طول موج مورد استفاده تعیین می‌کند که انرژی لیزر توسط کدام نوع از رنگدانه یا کروموفور جذب می‌شود و آن را حذف می‌کند. از این طول موج‌های چندگانه می‌توان به نحو ایمن و مؤثری برای پاک کردن همه انواع تاتو و دستیابی به بهترین نتایج ممکن استفاده کرد.

    لیزر ان دی یاگ با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر – برای رنگ‌های سیاه و تیره (خاکستری، سبز و آبی تیره)
    لیزر ان دی یاگ با طول موج ۵۳۲ نانومتر – برای رنگ قرمز و رنگ‌های مشابه آن (زرشکی، نارنجی و قهوه‌ای روشن)
    لیزر ان دی یاگ با طول موج ۶۵۰ نانومتر – برای رنگ سبز
    لیزر ان دی یاگ با طول موج ۵۸۵ نانومتر – برای رنگ آبی آسمانی

 

🟧واحد فروش : 09125556929

 مزایای این دستگاه
حداکثر توان در هر پالس کوتاه

سیستم سینکرو کیو اس ۴ محصول دکا می‌تواند پالس‌های قدرتمندی (در حد مگاوات) را در عرض زمان بسیار کوتاهی (۶ نانوثانیه) تولید کند که اثر فتواکوستیک بسیار قوی دارد و می‌تواند رنگدانه‌های پوست را به طور کامل تخریب کند. سپس رنگدانه‌های تخریب شده در داخل بافت، آزاد شده و توسط سیستم لنفاوی بدن جمع‌آوری و دفع می‌شوند.

پالس‌های کوتاه لیزر قادر است که بدون آسیب رساندن به بافت‌های اطراف، مستقیماً به نقطه هدف (ذرات رنگدانه‌ای) برخورد کند و آن را تخریب نماید و بنابراین کل فرایند عمل را آسان‌تر و خطر عوارض جانبی آن را کمتر ساخته است.
انعطاف‌پذیری و قابلیت تنظیم اندازه نقطه‌ها و انرژی آزاد شده

سیستم سینکرو کیو اس ۴ (Synchro QS4) محصول دکا دارای چندین اندازه نقطه مختلف است (۲×۲ میلی‌متر – ۵/۲×۵/۲ میلی‌متر – ۴×۴ میلی‌متر – ۵/۵×۵/۵ میلی‌متر و ۶×۶ میلی‌متر) که انعطاف‌پذیری بالایی را برای تنظیم دستگاه بر اساس نوع پوست بیمار و عمق و شدت رنگ تاتو فراهم می‌کند.

هر چقدر اندازه نقطه و در نتیجه، سطح تماس لیزر با پوست افزایش پیدا کند، شدت تأثیر آن بر عمق پوست بیشتر می‌شود و در عین حال بافت‌های اطراف آن کاملاً محافظت خواهند شد.

علاوه بر آن هر یک از نقاط دارای اندازه‌های مختلف، لنز فوکال مخصوص به خود را دارد که امکان تنظیم انرژی اعمال شده را فراهم می‌سازد و کارآیی  روش درمانی را به حداکثر می‌رساند.

 

🟧واحد فروش : 09125556929

 


حداکثر یکنواختی پرتوها: قابلیت کنترل کامل

در عمل پاک کردن تاتو با لیزر، یکنواختی به معنای ایمنی بیشتر است. مشخصه یک پالس یکنواخت آن است که مقدار انرژی آزاد شده از آن در تمامی سطح مقطع نقطه مورد نظر، یکسان باشد و امکان کنترل حداکثر مقدار انرژی اعمال شده وجود داشته باشد و در نتیجه احتمال بروز اثرات جانبی ناخواسته ناشی از دوز غیر یکنواخت انرژی لیزر، به حداقل برسد.

 

🟧واحد فروش : 09125556929

 


تنوع بالا در شکل سطح مقطع لیزر (شکل نقطه): حداکثر کارآیی  ممکن

یکی از مشخصات بسیار مهم دیگر سیستم سینکرو کیو اس ۴، تنوع بالا و فراگیر بودن شکل نقطه‌های آن است. نقطه‌های مربع شکل در عمل، بهترین نوع نقطه برای دستیابی به بیشترین کارآیی  در درمان ضایعات رنگدانه‌ای و پاک کردن تاتو می‌باشد، زیرا امکان پوشش دادن کل سطح مورد عمل را بدون آنکه همپوشانی بین پالس‌های مختلف به وجود بیاید، فراهم می‌سازد و احتمال تأثیر گذاشتن لیزر بر نواحی ناخواسته را به حداقل می‌رساند.

با وجود این قابلیت بزرگ، کل فرایند پاک کردن تاتو با حداکثر یکنواختی ممکن انجام خواهد شد.

 

🟧واحد فروش : 09125556929

 سیستم سینکرو کیو اس ۴ (Synchro QS4)

بهترین راهکار برای درمان تمامی انواع ضایعات رنگدانه‌ای خوش‌خیم و تاتوهای رنگارنگ

کاربردها

 7

رفع ضایعات رنگدانه‌ای پوست

7

پاک کردن تاتو

17

کشیدن پوست

منابع لیزر

ان دی یاگ کیوسوئیچ – ۱۰۶۴ نانومتر

ان دی یاگ کا تی پی، کیوسوییچ – ۵۳۲ نانومتر

ان دی یاگ دای، کیوسوئیچ – ۶۵۰ نانومتر

ان دی یاگ دای، کیوسویچ – ۵۸۵ نانومتر

مشخصات دستگاه لیزر سینکرو کیو اس اچ ۴
جامعیت     سیستم سینکرو کیو اس ۴ می‌تواند تمامی انواع ضایعات رنگدانه‌ای خوش‌خیم و تاتوهای رنگارنگ را درمان کند.
۴ در ۱     ۴ طول موج مختلف لیزر در یک دستگاه وجود دارد که می‌توان از آنها به صورت مکمل هم برای درمان استفاده کرد.
۵     اندازه مختلف نقطه (۲×۲ میلی‌متر – ۵/۲×۵/۲ میلی‌متر – ۴×۴ میلی‌متر – ۵/۵×۵/۵ میلی‌متر و ۶×۶ میلی‌متر)
فناوری تاپ – هت     این سیستم به خاطر بهره‌گیری از فناوری تاپ – هت، یکنواختی بالایی را در تمامی سطح مقطع ناحیه مورد عمل فراهم می‌کند و کارآیی  و ایمنی این روش درمانی را بهبود می‌‌بخشد.
نقطه مربع شکل     برای جلوگیری از همپوشانی بین سطوح نقطه‌ها و به حداکثر رساندن کارآیی  درمان
تست خودتشخیصی     برای بهینه‌سازی و تنظیم مؤثر انرژی خروجی
u7yiu
تاییدیه

 

🟧واحد فروش : 09125556929

 


“این روزها بیماران من مدام در مورد یک روش درمانی ایمن و غیرتهاجمی از من سراغ می‌گیرند و خوشبختانه DEKA در جهت پاسخگویی به این نیاز اساسی حرکت کرده است. سیستم سینکرو کیو اس ۴ (Synchro QS4) محصول دکا می‌تواند نتایج فوق‌العاده‌ای را حاصل کند و خطرات احتمالی آن برای بیمار بسیار ناچیز است. به لطف وجود ۴ طول موج مختلف در یک دستگاه، من می‌توانم به راحتی طول موجی که کارآیی  بیشتری برای درمان تمامی انواع رنگ‌های رایج مورد استفاده در تاتوها را دارد، انتخاب کنم. همچنین اشکال متنوع نقطه‌های این دستگاه، امکان پاک کردن تاتوهای عمقی و پیچیده را با بهره‌گیری از یکنواختی بالای پالس‌های تولید شده، فراهم می‌سازد. سیستم سینکرو کیو اس ۴ امکان درمان موفقیت‌آمیز تاتوهای پیچیده و رنگارنگ را بدون خطر تغییر رنگ پوست (روشن‌تر شدن رنگ ناحیه مورد عمل نسبت به نواحی اطراف خود) و یا ایجاد مشکلات زیبایی برای بیمار فراهم ساخته است.

هر فردی نسبت به این روش درمانی به نحو متفاوتی پاسخ می‌دهد و نوع واکنش هر فرد به عوامل مختلفی که بر کارآیی عملکرد دستگاه اثر می‌گذارند، بستگی دارد. از مهم‌ترین این عوامل می‌توان به سن بیمار، نوع پوست، عادات و رفتارهای شخصی، محل وجود تاتو، تعداد و شدت رنگ‌های مورد استفاده در تاتو، امکان لایه‌بندی کردن تاتو، ترکیب شیمیایی و عمق رنگ‌های به کار رفته در تاتو اشاره کرد. نکته مهم و اساسی در عمل پاک کردن تاتو با لیزر آن است که از دستگاهی استفاده شود که از انعطاف‌پذیری بالایی در تنظیمات و قابلیت‌ها برخوردار باشد و ایمنی کلي روش درماني را بالا ببرد. پیامد طبیعی این قابلیت‌های جامع، دستیابی به بهترین نتایج ممکن در پایان کار خواهد بود.”

پروفسور جيوواني کاناروزو

متخصص جراحي پوست، مو و زيبايي با ليزر

دانشگاه رم، تور ورگاتا، ايتاليا
قیمت لیزر کیوسوئیچ

با توجه به نوسانات قیمت ارز از گذاشتن قیمت ها معذوریم . لطفا جهت دریافت آخرین قیمت لیزر کیوسوییچ با شماره 

 

🟧واحد فروش : 09125556929

 

تماس بگیرید،

 

یا شماره خود را در دایرکت اینستاگرام برای ما ارسال کنید، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و مشاوره لازم را برای خرید دستگاه لیزر رفع تتو در اختیار شما قرار خواهند داد.

نظرات (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

دستگاه پاک کننده تاتو بدن - MediCaa.IR | فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی مدیکا

دستگاه پاک کننده تاتو بدن - MediCaa.IR | فروشگاه تجهیزات پزشکی و زیبایی مدیکا
This comment was minimized by the moderator on the site

فروش دستگاه لیزر (الکساندرایت-دایود-کیوسوییچ)در تهران

فروش دستگاه لیزر (الکساندرایت-دایود-کیوسوییچ)در تهران
This comment was minimized by the moderator on the site

رد شدن و رفتن به محتوای اصلی
راهنمای دسترس‌پذیری
بازخورد درباره دسترس‌پذیری
Google
همه
تصاویر
ویدئوها
بیشتر
ابزار

تقریباً ۱۵٬۵۰۰٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۵۰ ثانیه)
تصاویر برای دستگاه لیزر
لونا
ليزر الكساندرايت
اسکلپیون
ليزر دايود
آلما
ليزر خانگي
موهای
موي...

رد شدن و رفتن به محتوای اصلی
راهنمای دسترس‌پذیری
بازخورد درباره دسترس‌پذیری
Google
همه
تصاویر
ویدئوها
بیشتر
ابزار

تقریباً ۱۵٬۵۰۰٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۵۰ ثانیه)
تصاویر برای دستگاه لیزر
لونا
ليزر الكساندرايت
اسکلپیون
ليزر دايود
آلما
ليزر خانگي
موهای
موي زائد
آلکساندرایت کندلا
پوست
دستگاه الكساندرايت
ليزر مو
فیلیپس
ليزر بدن
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
نتیجه تصویری برای دستگاه لیزر
بازخورد
مشاهده همه
دستگاه لیزر
نقشه دستگاه لیزر
مرکز لیزر و زیبایی نسیما
۳٫۰ (۱) · خدمات موزدایی لیزری
خیابان سوم شعبان-
باز ⋅ ۲۱ بسته می‌شود
مسیرها
الیما اکسین کاوه
نظری وجود ندارد · تولید کننده ماشین
-
باز ⋅ ۱۷ بسته می‌شود
وب سایت
مسیرها
شرکت روتک
۳٫۷ (۳۸) · Laser equipment supplier
استان تهران، تهران-
باز ⋅ ۱۷ بسته می‌شود
"پیشنهاد می کنیم به سایتش سر بزنید و اونجا مدل های دستگاه لیزر رو ببینید."
وب سایت
مسیرها
مشاهده همه

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد - کلینیک خانه سفید
-whcl- › لیزر موهای زائد
دستگاه الکساندریت از فناوری لیزر الکساندریت بهره می‌برد؛ یعنی نوری را متساعد می‌کند که طول موجی برابر با ۷۵۵ نانومتر دارد. پس آنچه ویژگی‌های پرتوی لیزری را ...
رتبه: ۴٫۴ · ‏۱۲۸ رأی
‏بهترین دستگاه لیزر یک تبلیغ غلط است · ‏بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

معرفی انواع دستگاه لیزر موهای زائد/ بهترین برندهای ... - الف
-alef- › news
۲۸ تیر ۱۳۹۹ — البته نتایج استفاده از این فناوری زمانی موثر و مشهود است که توسط بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد انجام شود. نمی‌توان فقط یکی از فناوری‌ها ...

دستگاه های لیزر موهای زائد | آفا - آفتاب فروزان آریا
-afateb- › فروشگاه
آیا لیز موهای زائد با دستگاه دائمی است؟ کلینیک‌های زیبایی برای از بین بردن دائمی مو‌های بدن، از دستگاه‌های تخصصی لیزر مانند دستگاه لیزر الکس اندینگ، ای پی ال اس ...

معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد ۲۰۲۱ - کلینیک ...
-thegoldenroyal- › لیزر موهای زائد
انتخاب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای رسیدن به نتیجه مطلوب جهت حذف دائمی مو حائز اهمیت است. ما به شما برای انتخاب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کمک ...

8+1 نکته که قبل از خرید دستگاه لیزر مو باید بدانید!+
-rashadiode- › مقالات و آموزش‌ها
۲۷ دی ۱۳۹۸ — خرید دستگاه لیزر مو مناسب یکی از دغدغه های افرادی است که می‌خواهند در این زمینه سرمایه گذاری کنند. اگر بدنبال انتخاب مناسب هستید این مقاله ...

تجربه من از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت در ...
-drmajidzadeh- › لیزر-موهای-زائد
لیزر موهای زائد به کمک دستگاه الکساندرایت محبوب ترین لیزر موی زائد است. تجربیات شخصی من از روز اول تا نتیجه نهایی لیزر را بخوانید.
۱۴ شهریور ۱۴۰۰ · بارگذاری توسطDr. Nabet

لیزر خانگی دس لیزر بدن و صورت مدل سه کاره GP586 - دیجی ...
-digikala- › ... › اصلاح موی بدن بانوان
یکی از جذابترین ویژگی های لیزر خانگی دس، کارایی چندگانه این دستگاه دقیقا مشابه سیستم های کلینیکی است در واقع با تعویض ۳ لامپ رفع موهای زائد، لا ... مشخصات فنی ...

دستگاه لیزر خانگی - آپارات
-aparat- › result › دستگاه_لیزر_خانگی
سوالات متداول درباره دستگاه لیزر خانگی,استفاده مشترک اعضای خانواده از دستگاه لیزر خانگی,استفاده آسان(2دقیقه ای) از دستگاه لیزر خانگی دس,دستگاه لیزر خانگی ...

قیمت دستگاه برش لیزری تابش-TABESH laser
-printcnc- › دستگاه-برش-لیزری
دستگاه برش لیزر خانگی ارزان - قیمت دستگاه برش لیزری تابش تهران-حکاکی و برش لیزری غیر فلزات -چوب-شیشه-سنگ- چرم ،پارچه و نمد| TABESH laser cut.
جستجوهای مرتبط
قیمت بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2020
دستگاه لیزر پلاتینیوم
جدیدترین دستگاه لیزر ۲۰۲۰
دستگاه لیزر کندلا
دستگاه لیزر الکساندرایت
دستگاه لیزر دایود
خرید دستگاه لیزر موهای زائد
دستگاه لیزر دیجی کالا
1
2

3

4

5

6

7

8

9

10

صفحه بعد
ساوه، استان مرکزی
- براساس فعالیت سابقتان
- به‌روزرسانی موقعیت مکانی
راهنماارسال بازخوردحریم‌خصوصیشرایط

ادامه مطلب
دستگاه لیزر
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد قیمت دستگاه لیزر موهای زائد دیجی کالا | بروز رسانی یکشنبه, 07 آذر 1400 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند فروشگاه ما با بیش از 4 سال تجربه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۰

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار به طور روزانه و از طریق باربری به سراسر ایران می باشد. .


آدرس شما کجاست؟

فروشگاه ما واقع در تهران خیابان ولیعصر می باشد .


پرداخت وجه، به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما پیش فاکتور صادر می شود و پس از واریز وجه، سفارش شما به باربری تحویل می شود.